E-L 10-21, P 10-19 @ Solaris

kaelaehe VEEPIISAD by LÕÕM

162.00 

Saadaval järeltellimisel

Kas arvad, et see toode võiks sobida ideaalselt Sinu sõbrale või töökaaslasele? Sellele tootele saad osta spetsiaalse kinkekaardi!

Ehteseeria KROON on neile, kes eelistavad minimalistlikku ja geomeetrilist vormi. Ehted on õhulised ja kerged, põhjamaist esteetikat tõstab esile valitud materjali peenelt graafiline efekt. Sobivad kaunistama nii igapäevast riietust kui ka lisama õhtukleidile väljapeetud elegantsi.

TOOTEINFO

Materjal: hõbe 925

Mõõdud: kett – 90 cm, ripats – ⌀ 4.5 cm

Kaal: 18.5 g


KOLLEKTSIOONI LUGU

Ehtekollektsioon KROON on inspireeritud Põhjamaade rahvakultuuris levinud, Eestis tuntud jõulukroonist. Need õlekõrtest kokkupõimitud struktuursed laekroonid olid esivanemate lihtne viis oma tare kaunistamisel. Vanavanemate pärand on tõstetud uude – kaasaegsesse konteksti. Ehteseeria läbivaks motiiviks on kolmnurk – algelement, mis juba iidsetest aegadest on tuntud kui tulemärk ning on tugevalt seotud päikesega, mis kiirgab valgust ja energiat. Mitme tasapinnalise kujundi ühendamisel tekib lõputu rida geomeetrilisi struktuure. KROON kollektsiooni kuulub kolm baasmudelit VESI, TULI ja ÕHK, mille edasiarendusest sünnivad uued kaelaehted ja kõrvarõngad.

Kategooriad: , ,
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.