Tasuta saatmine Eestis üle 50€ tellimuste puhul!

MEIST

Eesti Disaini Maja kontor

Eesti Disaini Maja showroom

EESTI DISAINI MAJA on 2010 aastal Eesti Disainerite Liidu poolt loodud platvorm Eesti disainerite loomingu tutvustamiseks ja kommertsialiseerimiseks läbi erinevate müügikanalite kodu- ja välismaal. EDLi missiooniks on Eesti, kui tõusva disainipotenisaaliga maa tutvustamine ja maine kujundamine. Eesti Disaini Maja esinduspood asub Solarise keskuses (Estonia pst 9) ja kontor KODA külas. Müügitulu investeeritakse erinevatesse Eesti disaini tutvustavatesse projektidesse.

EESTI DISAINI MAJA esindab üle saja Eesti loomeinimese väljapaistvat autoridisaini, sisustusaksessuaaridest moeni. EDM tahe on teha Eesti disain nähtavaks ning pakkuda silma- ja osturõõmu nii kohalikele kui ka välismaa külastajatele. Eesti disaintooted on toodud kasutajatele lähemale, tooteid saab osta kohapeal, soetada ka e-poe kaudu või tellida vastavalt soovile. Galeristid tutvustavad külalistele meelsasti kohalikku disainimaastikku. Kvaliteetne ja isikupärane tootevalik aitab täita külastajate emotsionaalseid unistusi ja ratsionaalseid vajadusi. EDM on platvormiks Eesti autoridisainile edendades toodete promo ning müüki Eestis ja väljaspool. Eesti Disaini Maja egiidi all on esinetud St Peterburis, San Fransiscos, Brüsselis, Londonis, Milaanos, Viinis, Stockholmis, Washingtonis, Pariisis, Tokyos, Veneetsias ning erinevates Soome linnades. Eesti Disaini Maja on kasvamas kohaks, mis seob omavahel erinevate valdkondade ja pädevustega disainereid ja loomeinimesed, pakub lahendusi teenusedisaini sugemetega tooteideedele ning algatab tootearendusprotsesse, kus kohtuvad disainerid, kliendid ja ettevõtjad.

Disainikompetentsi tagab tuntud disainerite kooslus:

..

Tarmo Luisk,  Johanna Tammsalu,  Tõnis Vellama, Reet Aus, Stella Soomlais, Elmet Treier, Mare Kelpman, Piret Loog, Monika Järg, Andres Labi, Janno Roos, Igor Volkov, Pavel Sidorenko, Margus Triibmann, OOT-OOT, Anni Varm, Veiko Liis, Raili Keiv, Jaanus Orgusaar, Karl Annus, Toivo Raidmets, AnnKris-Glass, Maria Rästa, Nulku,  KR stuudio, Talken, Bold Tuesday, Stuudio NüüD, Ööloom, Karlotta, Elna Kaasik jpt.

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.