info@estoniandesignhouse.ee

Konstruktor mänguasi by Feltive

36.00 

 

Oled sa kunagi leiutanud oma mänguasja? Feltive-ga saad seda teha!

Pall, armas kutsu või hoopis vahva kosmoselaev? Voldi vildist mooduli ümar serv kokku ja pista see läbi ava. Ühenda omavahel sama moodul või erinevad moodulid. Sina oled leiutaja. Sina otsustad!

Feltive annab lastele uue võimaluse arendada enda loovust. Innovaatiline konstruktor mänguasi on valmistatud taaskasutatud kiududest. Pehme ja kerge konstruktsioon on ohutu ja mugav kasutada. Komplekt sisaldab 12 vildist moodulit sinist, rohelist ja oranži värvi ning juhendit 3 kujundi loomiseks eesti või inglise keeles. Pildil olevate kujundite tegemiseks on vaja keskmiselt 6 moodulit. Materjal on pestav ja selle tõttu ka vastupidav.

Eva Liisa Kubinyi disainis Feltive koos lasteaia kasvatajatega. Feltive on valmistatud Eestis.

***

Have you ever invented your own toy? With Feltive you can!

A ball, a cute dog or rather a cool spaceship? Fold the felt module’s round corner together and pull it through any opening. Connect the same module or expand. You are the inventor. You decide!

Feltive is a new way for children to explore their creativity. An innovative modular toy made of recycled fibers. The soft and lightweight constructions are safe and comfortable playing material for children in the age of 5 or older. A package contains 12 felt modules in blue, orange and green and building plans for 3 shapes in English or Estonian. Shown shapes include on average 6 modules. The material is washable and therefore durable.

Eva Liisa Kubinyi designed Feltive in co-creation with kindergarten teachers. Feltive is made in Estonia.

Weight 2 kg
Categories: ,
Updating…
  • No products in the cart.