info@estoniandesignhouse.ee

Body and Massage oil by MYRT

17.00 

Clear

Toniseeriv keha- ja massaažiõli sobib suurepäraselt nii naha igapäevaseks hellitamiseks kui ka põhjalikuma massaaži tegemiseks. Magusmandliõli sisaldab ohtralt antioksüdantiderikast E-vitamiini, mis hoiab regulaarsel kasutamisel Sinu naha erakordselt siidise ja niisutatuna. Magusmandliõli on hüpoallergeeniline ning sobib hästi ka õrnemale nahatüübile. Maksimaalselt nauditava tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada pärast soojaveeprotseduuri, mille rikastamiseks on kasutatud MYRT oivalist vanni- ja duššiõli.

Lõhnad:

  • ELUJÕUD

Naturaalne SIDRUNHEINA eeterlik õli mõjub tuju tõstvalt, stressi alandavalt, aitab Sul igapäevaselt võidelda kaamose ja ärevusega. Sidrunhein toetab Sinu keha ja vaimu parimal võimalikul viisil.

  • HEAOLU

Naturaalne EUKALÜPTI eeterlik õli mõjub pingeid maandavalt ja elujõudu taastavalt. Eukalüpt on suurepäraseks abiliseks hingamisteedevaevuste korral, samuti leebe antiseptikuna gripi- ja viirustehooajal. Eukalüpt toetab Sinu keha ja vaimu parimal võimalikul viisil.

  • LÕÕGASTAV

Naturaalne LAVENDLI eeterlik õli rahustab ning lõdvestab keha ja vaimu. Ideaalne abiline sügava ja kosutava ööune toetamiseks, samuti stressi ja lihaspingete leevendamiseks. Mõjub ka nahale tervistavalt. Lavendel toetab Sinu keha ja vaimu parimal võimalikul viisil.

Weight 0.5 kg
Smell

Vitality, Wellness, Deep relaxation

Category:
Updating…
  • No products in the cart.