E-P 10-19 @ Solaris 

bath and shower oil by MYRT

17.00 

Clear

Oivaline vanni- ja duššiõli baseerub hoolikalt valitud avokaadoõlil, mis on väga E-vitamiini, kaaliumi ja letsitiinirikas. E-vitamiin, kaalium ja letsitiin on esmased nahast imenduvad toitained, mis tugevdavad juba olemasolevaid naharakke ja annavad nahale energiat uue, tervema naha loomiseks. Avokaadoõli mõjub Sinu nahale toitvalt ja tervistavalt. Maksimaalselt nauditava tulemuse saavutamiseks soovitame peale veeprotseduuri kasutada ka meelepärast MYRT keha- ja massaažiõli.

Lõhnad:

  • ELUJÕUD

Naturaalne SIDRUNHEINA eeterlik õli mõjub tuju tõstvalt, stressi alandavalt, aitab Sul igapäevaselt võidelda kaamose ja ärevusega. Sidrunhein toetab Sinu keha ja vaimu parimal võimalikul viisil.

  • HEAOLU

Naturaalne EUKALÜPTI eeterlik õli mõjub pingeid maandavalt ja elujõudu taastavalt. Eukalüpt on suurepäraseks abiliseks hingamisteedevaevuste korral, samuti leebe antiseptikuna gripi- ja viirustehooajal. Eukalüpt toetab Sinu keha ja vaimu parimal võimalikul viisil.

  • LÕÕGASTAV

Naturaalne LAVENDLI eeterlik õli rahustab ning lõdvestab keha ja vaimu. Ideaalne abiline sügava ja kosutava ööune toetamiseks, samuti stressi ja lihaspingete leevendamiseks. Mõjub ka nahale tervistavalt. Lavendel toetab Sinu keha ja vaimu parimal võimalikul viisil.

Weight 0.5 kg
Smell

Vitality, Wellness, Deep relaxation

Category:
Updating…
  • No products in the cart.