E-L 10-21, P 10-19 @ Solaris

Eesti Disaini Maja kinkekaart

10.00 100.00 

Väärtus

Saatmise info

Parim kingitus kallile sõbrale, töökaaslasele või miks mitte ka iseendale – on killuke erilist eesti disaini!

Lai valik eesti disainerite loomingut saadaval Eesti Disaini Maja showroomis ja e-poes. Tooteid leiab kodusisustusest moeaksessuaarideni. Eesti Disaini Maja esindab üle 100 kohaliku disaineri, meie juurest kinki soetades, võid kindel olla, et toetad kodumaa väikeettevõtjaid ja -tootjaid.

Kinkekaardid saadaval summas 20, 30, 50 ja 100 € jne. Suurema summa kinkimiseks, valige palun mitu kaart (nt 2 tk x 100 €).

Kinkekaarte saab kasutada meie Solarise showroomis (Estonia puiestee 9) ning e-poes –  igal kinkekaardil on unikaalne kood.

______

Kasutamine ja tingimused:

Poes kohapeal makstes palume näidata koodi teenindajale. Kinkekaardi summa arvestatakse ostu hetkel kogusummast maha ning kood muutub kehtetuks. Summast üle mineva osa saab tasuda juurde kas kaardiga või sularahas. Kinkekaardil kasutamata jäänud summa tagastamisele ei kuulu.

Ka e-poes on võimalik kinkekaarti kasutada maksevahendina klikkides lehel ‘maksma’. Maksmise lehel palume Teil sisestada tellija andmed ning lehe üleval ääres märkida ära kinkekaardi number. Summa arvestatakse automaatselt tellimuse lõppsummast maha ning pärast edukat makse sooritamise muutub kood kehtetuks. Summast üle mineva osa saab tasuda juurde kas kaardiga või ülekandega. Kinkekaardil kasutamata jäänud summa tagastamisele ei kuulu. Tellimuse anname töösse või paneme posti 24h jooksul pärast kogusumma laekumist.

Kui Teil tekib lisaküsimusi, siis kontakteeruge meiega julgelt: solaris@estoniandesignhouse.com

Soovime Teile eredaid ja kauakestvaid disainielamusi!

Category:
Updating…
  • No products in the cart.