E-L 10-21, P 10-19 @ Solaris

voodipesukomplekt MELHANIA NESIOTA (hele) by MA+KE lab

 13.00 85.00

Hea uni “Igaviku aias”!

Eesti disainilabor MA+KE lab loob imelisi mustreid ja maailmu, rääkides erinevate meediumite ja illustratsioonide kaudu lugusid kadunud ja unustatud hetkedest – seda kõike taevalikes varjundites ja lummavas gammas.

MA+KE labi viimane kollektsioon „Igaviku aed” on pühendatud metsikus looduses kas juba kadumas või väljasurnud taimedele, mida saab veel imetleda meie aedades. Igaviku aed on kui pühamu, mis viib vaataja läbi unenäolise maailma, saades alguse maapinnal kasvavatest liikidest ning liikudes edasi taevasse küündiva lopsaka taimestikuni. Kollektsioon paneb vaataja hindama meie planeedil kasvanud imelist floorat, mis on enamjaolt kadunud või taaselustatud tänu aednike tähelepanelikule hoolitsusele.

Voodipesukomplekt “Melhania Nesiota” viib sind imelisse aeda, kus ärkab taas elule St. Helena oliivipuu valge õitemeri!

Voodipesu on toodetud Tekstiilikompanii abil. Kangas on trükitud Pakistanis ja omab Öko-Tex Standard 100 sertifikaati. Tegemist on 100% puuvilla satääniga (kergelt siidisema olemisega puuvill). Õmmeldud ja pakitud Narvas endiste Kreenholmi õmblejate poolt.

VALIKUS:

Komplekt: 1 tk 150×205; 1 tk 50×60 cm

Komplekt: 1 tk 220×205;  2 tk 50×60 cm

Padjapüür: 50×60 cm

Padjapüür: 60×80 cm

______________________________

MA+KE lab tutvustus

MA+KE lab on sündinud kolme kunstniku soovist luua midagi unikaalselt, liigitamata seda kindla disainidistsipliini alla. Me ise tunnetame end kunstinke rühmitusena, mis räägib erinevate meediumite ja toodete kaudu lugusid.

Oma mustrite ja lugudega soovime inimesi kutsuda rohkem kaasa mõtlema, näidates nende looduse ja keskkonna vahelist habrast seost. Meie looming on värvikas ning seda nägemust on üsna palju mõjutanud nii kadunud kultuuride kui ka Eesti pärimus ja lahkunud hingede austamise traditsioonid. Nii ei pea juba läinutele austuse avaldamine olema midagi kurba, vaid see on värvirõõmus tänuavaldus. Õnneks näeme ka tarbimises väärtuste muutust ja üha olulisem on ringmajandus, toote lugu ja selle loodussõbralikum tootmine.

Koostöös Tekstiilikompaniiga oleme loonud kaks voodipesukomplekti, millel on kujutatud mustrid kollektsioonist „Etermal Garden“ ehk „Igaviku aed“.

Kollektsioon „Eternal Garden“ auhinnati 2021. aasta Kuldmunal illustratsiooni kategoorias kuldmunaga Eesti esimese tervikliku NFT-kollektsiooni eest.

Loodame, et kõik need suuremad ja väiksemad projektid on aidanud täita meid ümbritsevat ruumi suurema mõtte ja tähendusega!

Disainerid: Martin Tõnts, Kevin Pineda ja Nele Kont

Updating…
  • No products in the cart.