info@estoniandesignhouse.ee

serveerimislaud NOBLE by Radis

199.00 259.00 

Clear

Sa ei pea enam kunagi pead murda millist kooki võtta või jätta. NOBLE serveerimislaud on siin, et tuua kõik küpsetatu stiilselt lauda.

Kasuta seda kas lisa-serveerimislauana kui sul on külalised või väikse abilauana kuhu panna oma kohvitass kui diivanil mõnuledes loed. Armsad rattad ja suurepärane funktsionaalsus teevad sellest sinu uue lemmikuima mööblieseme!

Lauaplateks siidjas matt kõrgsurvelaminaat (HPL) või Forbo linoleum vineeril, mis annab soojuse ja vastupidavuse. Küljed tammespooniga kasevineerist, õlivahatatud.

NOBLE serveerimislauast saab Sinu diivani lahutamatu kaaslane.

Serveerimislaua NOBLE laius ja pikkus on 50 cm, kõrgus 54 cm. All vaiksed mööblirattad.


You will never have to compromise which cake to bake and serve. NOBLE Trolley Table is here to bring it all to the table in style.

Use it as an extra serving table when you have guests or just as a cute side table to place your coffee cup on when reading on the couch. With its cute wheels and great functionality, it will become your new favourite furniture item.

Table top with silk matte high pressure laminate (HPL) or Forbo linoleum on plywood that provides heat and durability. The sides of oak veneer birch plywood, oil-waxed.

The NOBLE Serving Table becomes your integral companion to your sofa.

The width and length of the serving table NOBLE is 50 cm, height 54 cm. Under the trolley quiet furniture wheels.

Weight 20 kg
Paelmise plate toon

Hall HPL, Valge HPL, Tammespooniga vineer, Nero linoleum, Pebble linoleum, Olive linoleum, Burgundy linoleum, Salsa linoleum

Categories: ,
Updating…
  • No products in the cart.