info@estoniandesignhouse.ee

padi by Reet Aus+Softrend

29.00 

Puhasta
LASE LOODUSEL PUHATA JA PUHKA KA ISE
Disainer: Reet Aus

Vajutame ennast koos sinuga Softrendi uue diivani mõnusasse, pehmesse nurka ja räägime natuke juttu. Need padjad, tugitool ja tumba näevad superhead välja, eks ole? Peavadki nägema, sest tippdisainer ja moeteoreetik Reet Aus ei jäta endast maha jälge, mis silma riivaks.

Väline efektsus on aga siin kõigest kohustuslikuks lisandiks. Neil mööblitükkidel siin on hoopis sisemine ilu, mille nimeks on upcycling ehk väärtustav taaskasutus. Väärtustav taaskasutus tähendab seda, et need interjööri aksessuaarid on algusest lõpuni valminud sellest materjalist, mis meie enda põhitoodangu tööstuslikust tootmisest üle jääb. Just nimelt sellest mis jääb üle, mitte sellest, millest kord juba midagi valmistatud on. Ehk siis padjad – katted on valmistatud puhtast ja uuest tekstiilist ning sisu vatiinist, mille varem lihtsalt tootmisülejäägina prügimäele transportisime. Aga nüüd on raiskamisel lõpp! Softrend ’i suunaks on väärtustav taaskasutus ja paindlik kombineerimine tootmisel, et saada täielikult jäätmevabaks ettevõtteks.

Võttes siin pehmes diivaninurgas istudes räägitud jutu kokku – need efektsed sisustusasjakesed on stiilsed, värsked ja mis peaasi – nende asjade võrra on maailmas reaalselt vähem prügi.

Materjal: 100% taaskasutus: kate kvaliteetne tekstiili jääk / sisu vatiini jääk

Mõõdud: 45 x 45 cm

Värvivalik: kirju, roosa, lilla, hall

Kaal 1 kg
Värv

,

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “padi by Reet Aus+Softrend”

Kategooria:
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.