info@estoniandesignhouse.ee

PechaKucha @ Disainiöö 2019

5.00 

20.09. kell 16:00–17:30

@ Noblessneri Valukoda, Lessneri saal

____
PechaKuchaNight [p’etšakutša] (jaapani sõnast ペチャクチャ (pechakucha; ‘lobisemine’)) on Tokyo arhitektidelt pärit spetsiifiline esitlusformaat 6 minutit (20 slaidi pikkusega 20 sekundit), mille raames saavad loomeinimesed rääkida oma elustiilist, tuua avalikkuse ette uusi ideid ja õpetlikke kogemusi.

Väikesemõõdulisest formaadist, mis aitab ettekandeid raamistada, et sisu laiali ei valguks, on välja kasvanud üle maailma tuntud üritus, kus on garanteeritud nii uued teadmised, huvitavad arvamused kui ka rohke huumor. Esinejate seas on disainereid, arhitekte kui ka teiste põnevate eluvaldkondade esindajaid.

____
PechaKuchaNight is a specific presentation format 6 min (20 slides lasting for 20 seconds) from Tokyo architects during which creative people can bring new ideas and educational experiences to the public. The event, which started out as a small-scale format which helps to organize presentations so that content is not spilled, has become world-famous and new ideas, interesting opinions and a hefty dose of humour is always guaranteed. There are presentations by designers, architects and representatives of different spheres of life.
Kategooria:
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.