info@estoniandesignhouse.ee

Aroomiudu by MYRT

16.00 

Puhasta

Aroomiudu on innovaatiline toode, mille abil saad pakkuda endale nauditavaid aroomiteraapilisi elamusi igal hetkel päevast. Aroomiudu sobib kasutamiseks kehal, juustel, voodipesul ning isegi õhus! Kuna tegemist on säilitus- ja lisaainetevaba tootega, ei ärrita see Sinu õrna nahka ega riku hinnalist voodipesu – Sa võid seda kasutada täpselt nii, nagu parajasti kõige mõnusam tundub.

Lõhnad:

  • ELUJÕUD

Naturaalne SIDRUNHEINA eeterlik õli mõjub tuju tõstvalt, stressi alandavalt, aitab Sul igapäevaselt võidelda kaamose ja ärevusega. Sidrunhein toetab Sinu keha ja vaimu parimal võimalikul viisil.

  • LÕÕGASTAV

Naturaalne LAVENDLI eeterlik õli rahustab ning lõdvestab keha ja vaimu. Ideaalne abiline sügava ja kosutava ööune toetamiseks, samuti stressi ja lihaspingete leevendamiseks. Mõjub ka nahale tervistavalt. Lavendel toetab Sinu keha ja vaimu parimal võimalikul viisil.

  • HEAOLU

Naturaalne EUKALÜPTI eeterlik õli mõjub pingeid maandavalt ja elujõudu taastavalt. Eukalüpt on suurepäraseks abiliseks hingamisteedevaevuste korral, samuti leebe antiseptikuna gripi- ja viirustehooajal. Eukalüpt toetab Sinu keha ja vaimu parimal võimalikul viisil.

Kaal 0.5 kg
Lõhn

HEAOLU, LÕÕGASTAV, ELUJÕUD

Kategooria:
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.