Solaris /  E-L 10-21, P 10-19   I    Suur-Karja 14 /  E-P 12-18 

ratastel veiniriiul Trolley by COW

995.00 

Saadaval järeltellimisel

Ratastel COW Trolley sobib kasutamiseks nii veiniriiuli, minibaari kui ka vinüül- ja CD- plaatide riiulina. Teda on lihtne ühest kohast teise liigutada. COW Trolley mahub mugavalt diivani kõrvale ja sobib hästi nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka külaliste võõrustamiseks. Juhi kabinetis on COW Trolley oma koha leidnud sisekujunduselemendi ja minibaarina.

Igaüks saab kokku panna just endale sobiva COW Trolley, tehes oma valiku COW tammepuidust kastide seast. Fotol olevas komplektsuses COW Trolley tuleb ühes kolme pealt ja eest avatud kastiga COW Box 1, millega saab luua madalamaid riiuleid veinipudelite ja CD-plaatide jaoks või kõrgema duubelriiuli veiniklaaside või vinüülplaatide tarvis. COW

Trolley ülemine tammepuidust kast-riiul on sisseehitatud ja see on ligipääsetav nii eest kui ka läbi pealt avatava luugi.

PS! Kasutades COW Trolley’t minibaarina, saab ülemisele sisseehitatud riiulile püsti laduda pudelid oma lemmiknapsuga, seda läbi pealt avatud luugi. Selle all oleval keskmisel kõrgemal riiulil, mis moodustub kahest vastamisi keeratud COW Box 1’st, on piisavalt ruumi erinevatele klaasidele. Alumine riiul (COW Box 1) on ideaalne veinipudelite pikali hoidmiseks.

Lisainfo:

Värvus: tammepuit ja valge

Materjal: kastid – tammepuit ja puitkiudplaat (mdf) kaetud naturaalse tammespooniga (tangentsiaalne) ja viimistletud õliga; raam – puitkiudplaat (mdf) värvitud valgeks; siinid – valge corian; mööblirattad – piduritega, hallist kummist

Tarneaeg: 6 nädalat

Mõõdud (Pikkus x Laius x Kõrgus): P 476 x L 310 x K 860 (mm)

Kaal: 27 kg

Kaal27 kg
Mõõtmed476 × 310 × 860 cm
Kategooria:
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.