kastidega kõrge kummut by COW

1,295.00 1,345.00 

Puhasta

COW kastidega kõrge kummut sobib nii elutuppa, kööki, magamistuppa, esikusse kui ka kodukontorisse. Ta on ideaalne asjade silme alt ära panemiseks ja paremaks organiseerimiseks. Näiteks ettenägelik koolilaps kogub erinevate õppeainete konspektid eraldi kastidesse, et lõpueksamiteks õppides oleks kõik aastate jooksul kogunenu ühes kastis koos. Loovinimene kasutab kaste erinevate projektidega seotud materjalide jaoks nii, et mingi projektiga tööd tehes kõik vajalik ühes kohas koos oleks ja enne koosolekut kast projekti materjalidega kaenlasse haarata. Samuti sobib COW kastidega kõrge kummut erinevate koduste asjade hoiustamiseks alatest CD-plaatidest kuni kinnaste ja sokkideni.

PS! Kui Sulle tundub, et viie COW Box 2’ga kõrge kummut on visuaalselt natuke liiga raske, siis asenda üks kast eest ja tagant avatud COW Box 3’ga, kus on hea hoida väikseid nipsasjakesi ning lugemist ootavaid artikleid ja dokumente. Kahelt poolt avatud riiul lisab kummutile kergust ja läbipaistvust.

COW mööblisarja süda on COW Box System ehk nutikas kastide lahendus. Kombineerides COW tammepuidust kaste erineva kõrguse ja laiusega raamidega, saab luua kõikvõimalikke kummuteid, riiuleid, kappe ja panipaiku nii koju kui kontorisse. Fotol olevas komplektsuses COW kõrge kummut tuleb järgmiste tammepuidust kastidega:

– viis pealt avatud kasti COW Box 2;

– kaks väikest pealt avatud kasti COW Small Box 5.

Valida saab tammejalgadel (S6L-050) või ratastel (S6W-050) versiooni vahel.

Lisainfo:

Värvus: tammepuit ja valge

Materjal: jalad – naturaalne tamm viimistletud õliga / mööblirattad – piduritega, hallist kummist; kastid –tammepuit ja puitkiudplaat (mdf) kaetud naturaalse tammespooniga (tangentsiaalne) ja viimistletud õliga; raam – puitkiudplaat (mdf) värvitud valgeks; siinid – valge corian

Tarneaeg: 6 nädalat

Mõõdud (Pikkus x Laius x Kõrgus): tammejalgadel: P 476 x L 310 x K 1205 (mm) / ratastel: P

476 x L 310 x K 1226 (mm)

Kaal: 34 kg

Kaal34 kg
Valik

,

Kategooria:
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.