E-L 10-21, P 10-19 @ Solaris

lemmiklooma maja by Cuut

379.00 

Puhasta
Kas arvad, et see toode võiks sobida ideaalselt Sinu sõbrale või töökaaslasele? Sellele tootele saad osta spetsiaalse kinkekaardi!

Cuut on käsitööna kasevineerist valmistatud majake lemmikloomadele, eeskätte mõeldes väikestele koertele. Selle stilistlik, minimalistlik ja ajatu disain annab teie kodule täiesti uue ilme, pakkudes teie väiksele sõbrale turvalist puhkepaika.

Cuut idee sündis ühe koera vajadusest turvalise ning mõõduka suurusega päris omaenda toa järgi, et vähendada inim-mõõdulise interjööriga kaasnevat potentsiaalset stressi. Lemmikloomadele on oluline omaenda nö pesa ehk isiklik ruum puhkamiseks ja lõõgastumiseks. Koer otsib instinktiivselt väikseid ruume, et luua endale kaitsev varjupaik. Toakuudid on eriti kasulikud treeningvahendid kutsika jaoks ja turvaline varjupaik vanematele koertele.

  • Kuudiga treenimine annab koertele turva- ja rahutunde ning nende omanikele meelerahu.
  • Kuna koerad püüavad instinktiivselt oma magamiskohta puhtana hoida, siis toakuuti treenimine aitab kutsikatel õppida põie- ja soolelihaseid hoidma ja tugevdama.
  • Kuut aitab koertel õppida ennast rahustama või oma ärevusega toime tulema olukordades, kus nad on ahastuses, nagu ilutulestik, äikesetorm või ehitusmüra.
  • Kuut või omaenda “tuba” pakub varjupaigakoertele turvalisust, kuna paljud kardavad teatud inimeste või keskkondade läheduses.
  • Kuut (ning mitte kogu inimese elumaja) tähendab koera jaoks vähem valvatavat territooriumi, mis muudab koera elu stressivabaks.

Kasevineerist Cuut on disainitud ja valmistatud Eestis ning viimistletud EL-s toodetud kvaliteetsete peitside ja lakkidega.
Valikus nauturaal-valge või must toon.

Ukseava on suletav haagiga.

Kaasa aluspadi.

Mõõdud:
– laius 47 cm,
– pikkus 67 cm,
– kõrgus 49 cm.

Cuut lemmiklooma maja saadetakse kulleri või Eesti postiga Teile sobivale aadressile või postkontorisse.
Tarneaeg kuni 21 päeva.

Kaal5 kg
Mõõtmed47 × 67 × 49 cm
Värv

,

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.