E-L 10-21, P 10-19 @ Solaris

mahemesi by Nordic Honey

 9.90 24.90

Nordic Honey saabub kaunis minimalistlikus kinkekarbis. Nordic Honey meele on võimalik lisada personaliseeritud tervituskaarte. Kaarte on võimalik disainida vastavalt Teie soovidele, näiteks lisades neile ettevõtte logo, tervitusteksti või tühjad read, kuhu saab oma tervituse kirjutada käsitsi. Eritellimuste osas palun võtke ühendust aadressil info@estoniandesignhouse.ee !

Tootevalik:

Mahemesi “Creamy Dreamy”
Mee pikaajalisel hoolikal segamisel muutuvad miljonid meekristallid oluliselt pisemaks ning tulemuseks on luksuslikult kreemine maius.
Pehme maitse ja sametise tekstuuri poolest sobib see mesi ideaalselt krõbeda leiva, ahjusooja õunakoogi või pekaaniapähkli jäätisega.
Toote detailid: 250g / 75g

Mahemesi “Late Harvest”
Põhjamaise suve lõpus on meie loodus oma täielikus hiilguses, mis väljendub ka sellel ajal valminud mee sügavkollases värvuses ja erilises lõhnabuketis.
Antud mee tummine maitse loob täiusliku sümbioosi röstitud pardi, laagerdunud juustude ja täidlase Merlot’ga.
Toote detailid: 250g / 75g

Mahemesi “Spring is in the air”
See on aasta kõige esimene mesi, milles võib selgelt tajuda kevadele omast värskust ja viiteid äsja tärganud vaarika, ristiku ja pärna õitele.
Antud mee puhas ja peen maitse on parimana nauditav koos esimeste marjade ja puuviljade, grillitud kitsejuustu või mahedamaitselise valge teega.
Toote detailid: 250g / 75g

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.