E-L 10-21, P 10-19 @ Solaris

kõrvarõngad OVAAL by Birgit Skolimowski

 140.00

“Armastan luua naiselike ja romantilisi ehteid, mille vormistan lihtsasse vormi. Inspiratsiooni ammutan elust enesest- kõige inspireerivamad on mulle inimesed meie ümber. Samamoodi saan mõtteid kiirest igapäevaelust, linnaruumist, kus me elame ja toimetame. Loomulikut saab alguse kõik loodusest, kus kõik juba olemas on. Tuleb vaid osata märgata ja nad materjali ja oma vormikeelde vormistada.”

Birgit Skolimowski Jewellery on tegutsenud Eesti ehtemaastikul juba üle kümne aasta. Alustanud harvadest eritellimuste tegemistest on bränd nüüdseks kasvanud ja pakub lisaks autoriehetele ka pisikesi seeriaid. Tuntumad on erinevates variatsioonides ja suurustes sarjad Puzzle ja Daalia, uuemad seeriad on minimalistlikud Ringid, Ovaalid.

“Loon ehteid alati mõeldes, kuidas ja kes võiksid neid kanda. Sellest tulenevalt ei ole mul kindlat läbi aegade püsivat stiili- nii nagu muutuvad inimesed, aeg, loodus koos aastaaegadega muutuvad, muutuvad ka minu ehted. Hindan ehetes käega tegemise jälge, mida tehnoloogia abil kunagi ei saavuta. Nii on ehted isiklikumad, lähedasemad ja soojemad. Püüan lisaks metallidele teiste materjalide valikut enda jaoks võimalikult laia hoida, see teeb mu töö põnevaks ja annab piiramatuid võimalusi. Kõik see toimub minu väikses vanalinna ateljees, kus ma igapäevaselt üritan meie aina tõsimeelsemasse ja kiirustavasse maailma luua killukese puhast ilu.”

 

Materjal: hõbe 925 või kullatud

Kaal: 4,5 g

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.