Oleme taas avatud: E-P kell 10-19 / +372 5357 1150  

pleed narmastega EV100 pääsu by Woolish

79.00 

Tarneaeg:  1 – 3 tööpäeva

Puhasta

Woolish on EV100 auks disaininud uue naturaalse pääsukestega pleedi. Toode kootakse kangastelgedel, selle elastne ja vastupidav vill on pärit Uus-Meremaalt. Kudumit katab kaunis geomeetriline pääsukesemuster, mis lisab muidu naturaalsele tootele kübeke modernsust. Pleed on soe ja õhuline, sobides koju hubasust pakkuma ja olles täiuslik valik meeldejäävaks kingituseks. Pääsupleedi pakendit kaunistab ka EV100 sümboolika.

„Eelmisel aastal tekkis meil mõte disainida vabariigi sünnipäeva auks üks ilus naturaalne pleed. Valitud motiiv – suitsupääsuke – sobitub rahvuslinnuna suurepäraselt juubelipleedi kaunistama. Oleme pääsukesemustrit oma toodetel ka varem kasutanud – nii on see ühtlasi meie firmamärk, mille järgi kudumeid ära tuntakse,“ selgitas ettevõtte üks omanikke Eigo Siimu.

Woolish on 1928. aastal alguse saanud pereettevõtte, mis valmistab lambavillast kodutekstiile ning naiste ja meeste rõivaid. Woolishi tootmistegevus toimub juba pea 90 aastat just Viljandis.

TOOTEINFO

Materjal: 100% vill

Mõõdud: 130 x 170 cm

Hooldus: Soovitame tooteid pesta nii harva kui võimalik. Peske käsitsi või masinaga millel on villapesu programm. Peale pesu laotada tasapinnale kuivama. Äsja pestud toodet võib sättida kuivamise ajal korrketsesse vormi.

Kaal1 kg
Värv

,

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.