info@estoniandesignhouse.ee

seinakuubik NOBLE by Radis

99.00 159.00 

Puhasta

See mänguline kummut toob Sinus välja tõelise sisekujundaja. Võid omale hankida kuubikuid ühe-või mitmekaupa eraldi ning paigutada neid oma interjööris nii kuidas süda ihkab.

Saadaval on nii ustega kui usteta kuubikud. Igal juhul on see ideaalne viis tuppa head hoiuruumi luua ning veidi
värve tuua.

Kuubikud on tehtud õlivahatatud tammespooniga kasevineerist ning nurgad on kokku pandud eerung-põhimõttel, mis teeb need
elegantseks ja eripäraseks. Uste pinnad on kaetud linoleumiga – kestva ja vastupidava materjaliga. Soovi korral ka uksed tammespooniga või kõrgsurvelaminaadiga (HPL).

Kuubiku NOBLE kõrgus ja laius on 40 cm, sügavus 28 cm. Peidetud seinakinnitused tagaküljel.

 


This playful compartment will bring out the hidden interior designer in you. You can use them any way you see to fit in Your interior. It is an ideal way to have some storage and bring color to Your rooms.

The surface of the doors is covered with Forbo linoleum, which makes them long-lasting and durable. Available also with HPL doors (high pressure laminate on plywood). The cube itself is made of oak veneered birch plywood and assembled with miter joint technique which is an elegant and sophisticated solution.

Cube NOBLE width and height is 40 cm, depth 28 cm.

 

Kaal 20 kg
Ukse toon

Ilma ukseta, tagataust tammespoon, Ilma ukseta, tagataust valge HPL, Ilma ukseta, tagataust helehall HPL, Hall HPL, Valge HPL, Tammespooniga vineer, Nero linoleum, Pebble linoleum, Olive linoleum, Burgundy linoleum, Salsa linoleum

Kategooriad: ,
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.