E-L 10-21, P 10-19 @ Solaris

riidekapp HUH by Radis

1,199.00 

Puhasta
Kas arvad, et see toode võiks sobida ideaalselt Sinu sõbrale või töökaaslasele? Sellele tootele saad osta spetsiaalse kinkekaardi!

See kapp loob Sinu garderoobi korra, ampsates oma kõhtu nii kleidid, pintsakud kui mantlid. Sahtlitesse mahuvad pesu, sokid ja lipsud.

Ühe ukse taga on 41cm pikkune riidepuustange ja ülariiul, teise ukse taga 3 muudetava kõrgusega vaheriiulit ja all 2 mahukat sahtlit.

Jalgadel riidekapp on valmistatud kasevineerist, õlivahatatud. Vaikseltsulguvad Häfele uksehinged ja peidetud sahtlisiinid. Uksed valgest Koskisen kõrsurvelaminaadist HPL vineeril, mis peab hästi vastu võimalikule paindumisele, lisaks on uste sees ka Häfele metallvardad. Valida saad kahe käepideme disaini vahel.

Seeria HUH on ka Eesti Disainiauhinna Bruno 2014 nominent.

 

MÕÕTEMD:

Laius: 90 cm
Sügavus: 60 cm
Kõrgus: 170 cm
Mõõdud pakendiga: 1,55 x 0,62 x 0,15m – 2tk
Kaal: 85kg
Valmistamise aeg 2 kuni 4 nädalat.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

Kaal85 kg
Viimistlus

Light oak, VERTIKAALSED käepidemed, Light oak, sahtlid PEBBLE GREY, HORISONTAALSED käepidemed, PEBBPLE GREY, VERTIKAALSED käepidemed, VALGE CPL, VERTIKAALSED käepidemed

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.