info@estoniandesignhouse.ee

neli kuubikud NOBLE by Radis

890.00 

Puhasta

See mänguline kummut toob Sinus välja tõelise sisekujundaja. Võid omale hankida terve valmiskummuti või osta kuubikuid ühe-või mitmekaupa eraldi ning paigutada neid oma interjööris nii kuidas süda ihkab.

Saadaval on nii ustega kui usteta kummutid. Igal juhul on see ideaalne viis tuppa head hoiuruumi luua ning veidi
värve tuua.

Kuubikud on tehtud õlivahatatud tammespooniga kasevineerist ning nurgad on kokku pandud eerung-põhimõttel, mis teeb need
elegantseks ja eripäraseks. Uste pinnad on kaetud linoleumiga – kestva ja vastupidava materjaliga. Soovi korral ka uksed tammespooniga või kõrgsurvelaminaadiga (HPL).

Nelja kuubikuga komplekt NOBLE laius on 97 cm, sügavus 40 cm, kõrgus 130 cm.


This playful compartment will bring out the hidden interior designer in you. You can either get yourself an assembled cube set or buy the cubes alone and use them any way you see fit in Your interior. In both ways it is an ideal way to have some storage and bring color to Your rooms.

The surface of the doors is covered with Forbo linoleum, which makes them long-lasting and durable. Available also with HPL doors (high pressure laminate on plywood). The cube itself is made of oak veneered birch plywood and assembled with miter joint technique which is an elegant and sophisticated solution.

Four cube set NOBLE width is 97 cm, depth 40 cm, height 130 cm.

 

Kaal 65 kg
Uste toon

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Kategooriad: ,
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.