E-L 10-21, P 10-19 @ Solaris

kummut NOBLE 4 uksega by Radis

699.00 999.00 

Puhasta
Kas arvad, et see toode võiks sobida ideaalselt Sinu sõbrale või töökaaslasele? Sellele tootele saad osta spetsiaalse kinkekaardi!

NOBLE kummutid on nagu head taustalauljad – tagasihoidlikud ja mitte üleliia esiletükkivad, kuid nende puudumisel ei ole üldmulje sama. Nad on justkui vaikne jõud igas elutoas, kontoris või esikus. Pakkudes suurepärast võimalust oma asju hoiustada, ei ole nad samas kogukad ja ei võta enda alla liialt väärtuslikku põrandaruumi. Ükskõik, kas eelistad nelja uksega või kahe ukse ja kahe sahtliga kummutit, võid kindel olla, et NOBLE aitab sul oma asju kenasti hoiustada ja näeb stiilne välja.

Nagu teised Noble sarja tooted on see tehtud tammespooniga kasevineerist ning on muidugi Blumi vaikselt sulguvate uksehingedega.

Uste taga on kahe ukse laiused muudetava kõrgusega vaheriiulid, kokku 4 tükki. All tugevad metallist mustad jalad kõrgusega 17 cm. Noble kummuti juures ei ole tõesti ainsamatki asja, mis ei võiks meeldida!

Seeria NOBLE pääses Eesti Disainiauhinna Bruno 2020 II vooru.

 

MÕÕTMED: 

Laius: 81 – 160 cm
Sügavus: 40 cm
Kõrgus: 98 cm
Mõõdud pakendiga: 1,65 x 0,5 x 0,19m
Kaal: 60kg

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

Kaal60 kg
Viimistlus

Tammespoon, Must peits

Laius

81cm, 160cm, 160cm, AVATUD RIIULIGA

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.