E-L 10-21, P 10-19 @ Solaris

kummut NOBLE 2 lükandukse ja 3 sahtliga by Radis

799.00 1,099.00 

Puhasta
Kas arvad, et see toode võiks sobida ideaalselt Sinu sõbrale või töökaaslasele? Sellele tootele saad osta spetsiaalse kinkekaardi!

Kummutid on uus must! Sa ei kujuta ette kuidas Sa suutsid elada ilma kummutita, kuni omale koju ühe muretsed. Noble sarja kummut mahutab kõik mis vaja ja teeb Su toa laialivedelevatest asjadest puhtaks.

Samal ajal näeb see stiilne välja ja viib Su kodu esteetiliselt uutesse kõrgustesse. Nagu teised Noble sarja tooted on see tehtud tammespooniga kasevineerist või kasevineerist ning on vaiksete lükandustega.

3 mahukat sahtlit käivad peidetud ja vaiksete sahtlisiinidega. All tugevad metallist mustad jalad kõrgusega 17 cm. Noble kummuti juures ei ole tõesti ainsamatki asja, mis ei võiks meeldida! Mõlemal pool sahtleid on muudetava kõrgusega vaheriiulid, laiusega 47 cm (2m laiusel versioonil 64 cm), sügavusega 36 cm. Sisemine kõrgus 41 cm.

Vaikseltsulguvad peidetud sahtlisiinid, lükanduksed Häfele rullikutel.

Seeria NOBLE pääses Eesti Disainiauhinna Bruno 2020 II vooru.

 

MÕÕDUD:

Laius: 150-200 cm
Sügavus: 40 cm
Kõrgus: 62 cm
Pakendi mõõdud: 1 x 0,5 x 0,19m
Kaal: 45kg või 60kg

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

Kaal-
Viimistlus

MUST PEITS, MUST PEITS, uksed PEBBLE GREY, PEBBLE GREY, PEBBLE GREY, uksed MUST PEITS, TAMMESPOON

Laius

150cm, 200cm

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.