E-L 10-21 / P 10-19 @ Solaris   E-P 12-18 @ Suur-Karja 14 

kõrvarõngad UNILINE by NRTN

59.00 

Tarneaeg: 1 – 3 tööpäeva

Laos (saab järeltellida)

Kollektsioon Uranus avastab lapselikku naiivsust ja süütust lisades sellele müstilise kosmoserännaku elemendi. Need on elegantsed metallist ehted kaetud julgete värvidega, millele lisavad sügavust mageveepärlid. URANUS kehastab naiivset süütust ja vaprust.
UniLine kõrvarõngad meenutavad oma kujult miniplaneete ja nende orbiite. Jooned ja Punktid- see on ekviliibrium.
TOOTEINFO
Materjalid: looduslik pärl, pulbervärvitud messing, 925 hõbe
Mõõdud: h – 34 mm
Kaal: 3.00 g

BRÄNDI LUGU

NRTN läheneb igale ehtele nagu kunstiteosele. Meie eesmärk on iga disainiga kõlav seisukoht võtta. Valmistame ehteid nii traditsioonilises tehnikas, eksperimentaalses uues tehnoloogias ning ühildame tavatuid lähenemisviise, et luua unikaalseid ehteid.

Meie disainilabori moto on jäänud samaks alates brändi loomisest 2016. aastal – luua julgeid, ainulaadseid ja säravaid ehteid, mis eksisteerivad ruumi ja aja piiril.

NRTN ehted on disaininud Hansel Tai ja need on käsitsi valmistatud Tallinna stuudios. Hansel Tai on ehtekunstnik ja disainer, kes on lõpetanud magistriõpingud Eesti Kunstiakadeemias ning omandanud bakalaureusekraadi Pekingi Kaunite Kunstide Akadeemias. Hanseli jaoks on tulevik praegu: aeg liigub meie suunas nii tulevikust kui minevikust. Hanseli töö keskendub queer kultuurile pärast-interneti ajajärku, milles naturaalne on varjutatud kehakultuse,deformatsiooni, subkultuursete märkide ning kõrgläikelise metalliga, ja digitaalne ebausk on materialiseerunud fetišobjektideks.

Kategooriad: , ,
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.