UUS: Estonian Design House+ aadressil Suur-Karja 14

vaip POHL HD Oval by Monika Järg

459.00 1,836.00 

Puhasta

POHL on täisvillane põrandavaip, inspireeritud sügisesest metsa- ja rabamaastikust – värsketest marjadest samblas ja krõbisevas kuivavas rohus.

Vaibas on ühendatud erinevate tehnoloogiate võimalused, tufteeritud pehme vaibapind on taustaks käsitööna valminud vildipallidele. Tulemuseks on struktuur, mida peab tundma ja katsuma, et vaiba olemusest osa saada. Vildipallid loovad mustri ja masseerivad varbaid.

Vaipa on võimalik tellida erinevates mõõtudes ja värvivalikutes. Kollektsioon sisaldab erinevaid kujundusi, võimalikud on ka erilahendused. Värvivalikutes on näidatud mustri paigutus 140x200cm vaibal. Vastavalt suurusele mustri paigutus muutub.

Kuna vill on omadustelt tulekindel (raskestisüttiv) materjal, on vaip sobiv ka avalikes ruumides kasutamiseks. Seinavaibana pakub aga vaip POHL helisummutavat funktsiooni, lähtuvalt kasutatud materjalide ja struktuuride kombinatsioonist.

POHL HD on käsituft-tehnoloogias kootud, karmima pinna ja tugeva struktuuriga villane vaip, mis sobib kasutuseks ka avalikku ruumi. Vaiba struktuurse mustri moodustavad vildipallid.

Vaibakollektsioon on toodetud Eestis.

TARNEAEG 2-4 NÄDALAT! Alates mõõdust 250x400cm tarneaeg 3-5 nädalat.

NB! Värvitoonides võib esineda erinevusi, sest tegemist on naturaalsete materjalidega.

Kategooriad: ,
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.