UUS: Estonian Design House+ aadressil Suur-Karja 14

vaip POHL Betoon Stripes by Monika Järg

425.00 1,699.00 

Puhasta

POHL BETOON on täisvillane vaip üllatavate kontrastidega – betoonidetailidega. Vaibas on ühendatud erinevate tehnoloogiate võimalused, tufteeritud pehme vaibapind on taustaks käsitööna valminud betoonist mummudele. Tulemuseks on struktuur, kus materjalid loovad funktsionaalse ja põneva koosluse ning mida peab tundma ja katsuma, et vaiba olemusest osa saada.

Vaipa on võimalik tellida erinevates mõõtudes ja värvivalikutes. Kollektsioon sisaldab erinevaid kujundusi, võimalikud on ka erilahendused. Värvivalikutes on näidatud mustri paigutus 140x200cm vaibal. Vastavalt suurusele mustri paigutus muutub.

Kuna vill on omadustelt tulekindel (raskestisüttiv) materjal, on vaip sobiv ka avalikes ruumides kasutamiseks. Seinavaibana pakub aga vaip POHL helisummutavat funktsiooni, lähtuvalt kasutatud materjalide ja struktuuride kombinatsioonist.

POHL BETOON on käsituft-tehnoloogias kootud, karmima pinna ja tugeva struktuuriga villane vaip, mis sobib kasutuseks ka avalikku ruumi. Vaiba struktuurse mustri moodustavad betoonist mummud.

Vaibakollektsioon on toodetud Eestis.

TARNEAEG 2-4 NÄDALAT! Alates mõõdust 250x400cm tarneaeg 3-5 nädalat.

NB! Värvitoonides võib esineda erinevusi, sest tegemist on naturaalsete materjalidega.

Kategooriad: ,
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.