E-L 10-21, P 10-19 @ Solaris

müts / kollektsioon TELK by Kairi Lentsius

49.00 

Puhasta
Kas arvad, et see toode võiks sobida ideaalselt Sinu sõbrale või töökaaslasele? Sellele tootele saad osta spetsiaalse kinkekaardi!

Projekt Telk on olnud pidevas arengus ning uusi tooteid on kollektsiooni lisandunud aastast 2013. Erinevate tooteseeriate tulemusel on Eesti Kaitseväe ja Kaitseväe Akadeemia maha kantud militaartelke tänaseks taaskasutatud juba paarisaja kilo mahus. 2020. aasta suvel valmis kollektsioon, millesse kuuluvad kimonolõikeline Telk jakk, bucket-lõikeline müts ning suurenenud kotimudel. Kõikide toodete kujundamise juures on olnud oluline klassikaliste lõigete ning vormide edasiarendus, et mudelid oleksid kantavad aastast-aastasse ning lihtsasti kombineeritavad ka varasemate disainidega. Kimono jakk arvestab erinevate kehakujudega ning muutuvate hooaegadega, et riidekihtide lisamine teeks rõivaeseme veelgi universaalsemaks. Bucket-lõikeline müts on tõestanud end unisex tootena ning on kantav mõlemat pidi. Voltidega riidekott on aga oluliselt ruumikam kui varasem lahendus. Kõiki tooteid ühendavad disaineri kujundatud ja masintikitud mustrid, mis on lisavad esemetele veel ajatut väärtust.

100% taaskasutatud puuvill

S ~56 – 57 cm
M ~58 – 59 cm
L ~60 cm

_______

 

Project Telk(Tent) has been in continuous development and new upcycled products have been added to the collection since 2013. Over a few hundred kilograms of discarded military tents from The Estonian Defence Forces and Military Academy have already been upcycled. In the summer of 2020 a mini-collection was introduced which includes a kimono-shaped Telk jacket, a bucket hat and a larger tote bag model. In the making of these products we’ve always kept in mind to work with classic shapes and cuts so that the products could be worn year over year and be combined with our previous products. The kimono Telk jacket fits different body types and can be easily layered to be worn from spring to autumn. The Telk bucket hat has proved to be a unisex product which can also be worn inside out. The tote bag with additional folds is much more spacious than our previous model. All the products are joined together with custom made machine embroidery which adds value and timelessness to the products.

100% upcycled cotton

Kaal0.5 kg
Värv

, ,

Suurus

, ,

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.