E-L 10-21, P 10-19 @ Solaris

püksid P4 by Karl Joonas Alamaa

 238.00

Puuvill-krepist püksid millel on eesosas lukk-kinnis. Pükstele annab mahtu ja kandmismugavust eesosas olevad vastandvoldid ning alläärde moodustatud figuursust lisavad põõnaga kinnitatud voldid. Pükstel on küljeõmblusesse töödeldud taskud ning kuprumist põlvevooder. Kõik kangad, mis selle toote valmistamiseks on kasutatud on päästetud prügiks saamisest.

TOOTEINFO

Materjal: puuvill-krepp

Suuruste tabel:

VööPuusad
XS7186
S7691
M8196
L86101
XL91106

 


KOLLEKTSIOONI LUGU

Minu unistus on, et ühel päeval ei räägiks me enam, kas meeste- või naistemoest, vaid lihtsalt inimmoest. Rõivas, mis ei sea ei oma mõttelt, kujult ega ka lõikelt kandjale piire ja ei pane paika kandjat, vaid lubab tal endal defineerida rõiva olemuse.

Minu disainitud riided on kui androgüünne voolamine kahe soo vahel ja neid saab androgüünseteks lugeda senikaua, kuni suurem osa ühiskonnast on arusaamal, et naiselik välimus võrdub printsesslikuga ja mehelik rüütellikuga. Ükskõik, kuidas keegi end tajub ja seda väljendab – kas mehena või naisena, jäävad alles terminid “mehelik” ja “naiselik”, seega seab see kahtluse alla idee mehelikkusest ja naiselikkusest nii nagu seda stereotüüpselt meie ühiskonnas kujutatud on.

Minu eesmärgiks on anda isiklik panus sotsiaalsete stereotüüpide murendamisele luues sellega maailma juurde vabadust. Võib ju tunduda, et riiete kaudu vabadust maailma juurde tuua on vaid pisike panus vabaduse suunas, kuid tõsiasi on see, et mida vabamalt tunneme me end oma riietega kaetud kehas, seda vabamad oleme ka vaimses plaanis.

 

Tarneaeg: 1 – 3 nädalat

Suurus

, , , ,

Tootekood: - Kategooriad: ,
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.