Oleme taas avatud: E-P kell 10-19 / +372 5357 1150  

mantel M3 by Karl Joonas Alamaa

452.00 

Tarneaeg: 1 – 3 nädalat

Puhasta

Pikk denimist ja vill-mohäärist detailidega mantel. Mantli keskosasse on töödeldud lukk-kinnis, on kõrgendatud kaeluseosa ning figuursust lisavate raglaanvarrukatega. Mantli vööosas on neli väljaspoolset sissevõtet ning puusakumerusi jälgivad küljepaneelid. Küljedetailidesse on töödeldud taskud ning mantlil on kuprumist vooder. Kõik kangad, mis selle toote valmistamiseks on kasutatud on päästetud prügiks saamisest.

TOOTEINFO

Materjal: denim, vill-mohäär

Vooder: kuprum, polüester vatiin

Suuruste tabel:

RindVööPuusad
XS837186
S887691
M938196
L9886101
XL10391106

 


KOLLEKTSIOONI LUGU

Minu unistus on, et ühel päeval ei räägiks me enam, kas meeste- või naistemoest, vaid lihtsalt inimmoest. Rõivas, mis ei sea ei oma mõttelt, kujult ega ka lõikelt kandjale piire ja ei pane paika kandjat, vaid lubab tal endal defineerida rõiva olemuse.

Minu disainitud riided on kui androgüünne voolamine kahe soo vahel ja neid saab androgüünseteks lugeda senikaua, kuni suurem osa ühiskonnast on arusaamal, et naiselik välimus võrdub printsesslikuga ja mehelik rüütellikuga. Ükskõik, kuidas keegi end tajub ja seda väljendab – kas mehena või naisena, jäävad alles terminid “mehelik” ja “naiselik”, seega seab see kahtluse alla idee mehelikkusest ja naiselikkusest nii nagu seda stereotüüpselt meie ühiskonnas kujutatud on.

Minu eesmärgiks on anda isiklik panus sotsiaalsete stereotüüpide murendamisele luues sellega maailma juurde vabadust. Võib ju tunduda, et riiete kaudu vabadust maailma juurde tuua on vaid pisike panus vabaduse suunas, kuid tõsiasi on see, et mida vabamalt tunneme me end oma riietega kaetud kehas, seda vabamad oleme ka vaimses plaanis.

Suurus

, , , ,

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.