E-L 10-21, P 10-19 @ Solaris

mantel M1 by Karl Joonas Alamaa

 524.00

Denimist ja velvetist mantel, millel on kogu esihõlma pikkune reväärkrae ning kõrgendatud kaeluseosaga figuurne keskosa. Mantlil on mugavad raamtaskud. Geomeetriline alläär lisab mantlile liikumis-ja istumismugavust.

Soojustamiseks on kasutatud kõrgtehnoloogilist ümbertöödeldud polüestrist vatiini ja kuprumist voodrit.

Ühtegi materiali, peale vatiini, pole selle toote jaoks spetsiaalselt juurde toodetud.

Thindown® vatiin on saanud RDS (Responsible Down Standard) tähistuse, mis garanteerib, et toode on täiesti jätkusuutlik. Toode on samuti saanud OEKO-TEX® Standard 100, Class 100 – kõrgeima taseme sertifikaadi.

TOOTEINFO

Materjal: denim, velvet.

Vooder: kuprum, polüester vatiin

Suuruste tabel:

RindVööPuusad
XS837186
S887691
M938196
L9886101
XL10391106

 


KOLLEKTSIOONI LUGU

Minu unistus on, et ühel päeval ei räägiks me enam, kas meeste- või naistemoest, vaid lihtsalt inimmoest. Rõivas, mis ei sea ei oma mõttelt, kujult ega ka lõikelt kandjale piire ja ei pane paika kandjat, vaid lubab tal endal defineerida rõiva olemuse.

Minu disainitud riided on kui androgüünne voolamine kahe soo vahel ja neid saab androgüünseteks lugeda senikaua, kuni suurem osa ühiskonnast on arusaamal, et naiselik välimus võrdub printsesslikuga ja mehelik rüütellikuga. Ükskõik, kuidas keegi end tajub ja seda väljendab – kas mehena või naisena, jäävad alles terminid “mehelik” ja “naiselik”, seega seab see kahtluse alla idee mehelikkusest ja naiselikkusest nii nagu seda stereotüüpselt meie ühiskonnas kujutatud on.

Minu eesmärgiks on anda isiklik panus sotsiaalsete stereotüüpide murendamisele luues sellega maailma juurde vabadust. Võib ju tunduda, et riiete kaudu vabadust maailma juurde tuua on vaid pisike panus vabaduse suunas, kuid tõsiasi on see, et mida vabamalt tunneme me end oma riietega kaetud kehas, seda vabamad oleme ka vaimses plaanis.

Tarneaeg: 1 – 3 nädalat

Suurus

, ,

Tootekood: - Kategooriad: ,
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.