E-L 10-21, P 10-19 @ Solaris

jakk J8 by Karl Joonas Alamaa

512.00 

Tarneaeg: 1 – 3 nädalat

Puhasta

Lukk-kinnisega oversized puuvillakrepist ja velvetist denim jakk. Jakil on ees mahtu lisavad voldid ning on tagant pikendatud. Küljedetaili õmblusesse on töödeldud taskud ning jakil on laiad ärapööratud otsaga varrukad, mis kinnituvad põõnaga. Krae on mahapööratud ning vooder on kuprumist. Kõik kangad, mis selle toote valmistamiseks on kasutatud on päästetud prügiks saamisest.

TOOTEINFO

Materjal: puuvillakrepp, denim, velvet

Vooder: kuprum

Suuruste tabel:

RindVööPuusad
XS837186
S887691
M938196
L9886101
XL10391106

 


KOLLEKTSIOONI LUGU

Minu unistus on, et ühel päeval ei räägiks me enam, kas meeste- või naistemoest, vaid lihtsalt inimmoest. Rõivas, mis ei sea ei oma mõttelt, kujult ega ka lõikelt kandjale piire ja ei pane paika kandjat, vaid lubab tal endal defineerida rõiva olemuse.

Minu disainitud riided on kui androgüünne voolamine kahe soo vahel ja neid saab androgüünseteks lugeda senikaua, kuni suurem osa ühiskonnast on arusaamal, et naiselik välimus võrdub printsesslikuga ja mehelik rüütellikuga. Ükskõik, kuidas keegi end tajub ja seda väljendab – kas mehena või naisena, jäävad alles terminid “mehelik” ja “naiselik”, seega seab see kahtluse alla idee mehelikkusest ja naiselikkusest nii nagu seda stereotüüpselt meie ühiskonnas kujutatud on.

Minu eesmärgiks on anda isiklik panus sotsiaalsete stereotüüpide murendamisele luues sellega maailma juurde vabadust. Võib ju tunduda, et riiete kaudu vabadust maailma juurde tuua on vaid pisike panus vabaduse suunas, kuid tõsiasi on see, et mida vabamalt tunneme me end oma riietega kaetud kehas, seda vabamad oleme ka vaimses plaanis.

Suurus

, , , ,

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.