E-L 10-21, P 10-19 @ SOLARIS

ehteseeria BLOSSOM by Hyrv

75.00 78.00 

Tarneaeg: 2 – 5 tööpäeva

Puhasta

KÕRVARÕGAD: nostalgilised lilledega kõrvarõngad on inspireeritud põhjamaisest kevadest.

RIPATS: lillenupu ripats sobib kandmiseks nii üks kui koos teiste ripatsitega. Eriti efektse tulemuse saad kui kombineerid seda teiste Blossom kollektsiooni ripatsitega.

TOOTEINFO

Materjal: valge roodiumiga kaetud hõbe

Kivi: merevaik


KOLLEKTSIOONI LUGU

“Kanarbikus kasvasin,
sambla süles sirgusin,
kaste külm mind kaisutas,
pilve puhkel paisutas…”
Anna Haava

BLOSSOM kollektsiooni ehted pühitsevad naiselikkust ning õitsele puhkemist. Kollektsiooni eesmärk on tuua killuke romantikat argipäeva.
Sõrmuseid võib kanda üksikult või efektsema tulemuse saavutamiseks omavahel erksavärvilisteks, pastelseteks või ka dramaatilisteks tumedateks kimpudeks kombineerida. Väikesed lillenupu kõrvarõngad sobivad hästi kombineerimiseks ka neile, kel on kõrvas rohkem kui üks kõrvaauk. Valikus on valgeid kumavaid pärleid, peibutavaid erivärvilisi kuukive, mahedaid rohelisi aventuriine, värskendavaid peridoote, isuäratavaid maiustusi meenutavaid Peruu opaale, rõõmsat munakollast merevaiku, meeldejäävat lasuriiti, sensuaalset ametüsti, sumedat suitsukvartsi, jne. Kuna kasutame vaid naturaalkive, siis kivi toon võib pildil olevast veidi erineda ent pingutame selle nimel, et meie ehetesse jõuaksid vaid kõige kaunimad kivid.

Kategooriad: ,
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.