Solaris /  E-L 10-21, P 10-19   I    Suur-Karja 14 /  E-P 12-18  (kuni 30.01.2023)

linane särkkleit DORA by Ellen Richard

159.00 

Puhasta

Dora on mitmekülgne suvine särkkleit, valmistatud pehmest läbipestud linasest kangast. Kleidil on kaks küljetaskut, vöö ja mängulisust andev kraedetail. Seda saab mitut moodi kanda ja kombineerida sandaali, tossu või kõrgema saapaga. Dora sobib suurepäraselt nii tööle, puhkusele kui ka õhtusele sündmusele. DORA särkkleit on toodetud ja valmistatud käsitööna Eestis.

Suurus: one size

Kleidi pikkus eest on 114 cm
Rinnaümbermõõt on 134 cm

Modell on 175 cm pikk

Materjal: 100% pestud linane
Hooldus: 30C masinpesu või keemiline puhastus


ELLEN RICHARD

ELLEN RICHARD on moderne, julge ja tulevikku suunatud rõivabränd, kes hoolib oma jalajäljest ning disainib ainult neid riideid, mida igapäevaselt vajame. Brändi nimi tuleb disainerite vanavanemate järgi, sest just Elleni ja Richardi juurest saadigi oma disainipisik. ELLEN RICHARD järgib ajatuid stiilipuhtaid vorme ning lisab neile isikupäraseid detaile. Rõhk pannakse funktsionaalsusele, lihtsale kombineerimisvõimalusele ja pikaajalisele kandmisvõimele. Nende disainitud rõivad on mõeldud kandjaile, kes hindavad boheemlaslikku vabadust, isikupärast ja kvaliteetset disaini ning kes oma tarbimises teevad teadlikke valikuid.

Kõik ELLEN RICHARD’i tooted valmivad käsitööna Eestis, tihedas suhtluses ja koostöös siinsete õmblejatega. Samuti rõivastes kasutatav villane ja linane kangas kootakse ja värvitakse siin. Enamusel kangastest on ka OEKO-TEX ja GOTS sertifikaadid, mis tähendab, et materjalid on ökoloogiliselt puhtalt kasvatatud ja nende tootmisprotsessis ei ole kasutatud kemikaale.

Bränd sündis 2017.aasta kevadel, kui asutaja ja peadisainer Kristi Pärn oli lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia moestilistika osakonna, kasvatanud üles kaks poega, teinud aastaid raamatupidamise tööd, kui tundis, et on õige hetk teoks teha oma lapsepõlveunistused ning sukelduda disainimaailma. Alates 2018. aastast töötab peale Kristi temaga koos ka ta vanim poeg Andreas Kübar, kes samuti on lõpetanud EKA moeosakonna ja täiendab end Taanis Koldingu Disainiülikoolis ning Henrik Vibskovi moemajas.

Värv

,

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.