UUS: Estonian Design House+ aadressil Suur-Karja 14

3D seinakaunistus KIVIKANGAS by Illusions by Liivi Leppik

520.00 700.00 

Tarneaeg: 2 – 5 tööpäeva

Puhasta

KIVIKANGAS – on üks originaalsemaid kangaid 3D tekstiilikunsti vallas. Mererannal kive imiteeriv innovaatiline tekstiil valmib autoritehnikas käsitööna ja jääb ruumikujunduses ebatavaline pilkupüüdev seinakaunistus.

Kolmemõõtmeline pehme kangas säilitab kivide kuju ka peale puutumist ning paneb inimeste silmad üllatusest särama. Põnevas värvitoonis 3D-tekstiil on ääristatud sobivas toonis peene metallraamiga pilkupüüdvaks seinapildiks ja näib nagu ehtsad kivid oleks seinal. Iga “kivide” värv jääb omamoodi kütkestav, kuid eriti efektne jääb ruumiline tekstiil suunatud valguses kui tekivad valguse-varju mängud. Ja nii nagu päris kivid on ka kivikangas hea positiivse energiaga, mida tunnetavad just tundlikumad vaatajad. Kuna disainitud ja valminud autoriloominguna, on iga selline 3D-tekstiil täiesti kordumatu ja ainulaadne.

TOOTEINFO

Mõõdud:

“Jupiter” – 55.5 x 55.5 cm

“Päevapeegeldus” – 58.5 x 58.5 cm


TOOTE LUGU

Kivikangas on loodud 2006 a. varakevadel disaineri Liivi Leppik`u poolt, sooviga pakkuda interjööri põnevamaid uudseid võimalusi. Ruumilise kanga disainilahendus on registreeritud Eesti Patendiametis, nov. 2008 ja tema kordumatus kinnitatud ülemaailmses Tekstiilide Ensüklopeedias, Fabric Stones, Textile Art kategoorias, jaan. 2010. www.textile-blog.com. Kivikanga tekstiilpildid on osalenud  erinevatel disaininäitustel. Seinakaunistus“Teraskivid” osales rahvusvahelisel näitusel “Lahti Biennale Exhibition 2011″, Soomes ning samal sügisel Disainiööl Tallinnas. Seesama terashall tekstiilpilt on alates nov. 2011 Helsinkis, Eesti Majas püsinäitusel. Kivikanga viimasest disainiauhinnast “Exceptional Creativity 2013″ Stockholmis on võimalik rohkem lugeda kodulehe – Uudistes.

1.maist kuni 31.oktoobrini 2015 osales terashall kivikangas EXPO Milano Maailmanäitusel Itaalias. Teose nimi – “Jalutuskäik tähevalgel / A Walk in the Starlight”.

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.