E-L 10-21, P 10-19 @ SOLARIS

seljakott SULGKAAL by Sulgkaal

69.00 

Puhasta

Seljakott on eriliselt kerge, mahutab palju, kannab rasket ning peab ka vett. Kaks vana humalakotti = üks seljakott. Kõik seljakotid on üleni valged, mustade või roheliste kirjadega. Materjal on pärit Tartust, Pühaste pruulikojast. Limiteeritud kollektsioon.

Mõõdud:

Pikkus suletult 51 cm, avatult 62 cm
Põhja laius 40 cm

Sees musta värvi veekindel polüestrist impregneervooder ning peal suur lukuga tasku.

Kogu materjal on taaskasutatud.


The backpack is exceptionally light, durable and waterproof. Two recycled polypropylene bags which used to carry malt for beer equal one backpack. All the bags are white or come with original black and green lettering. Recycled bags are provided by Pühaste Brewery in Tartu, Estonia. Exclusive and limited collection.

Size:

Closed height 51 cm, open height 62 cm
Bottom width 40 cm

Inside lining made of waterproof polyester, big zipper fastening on top.

All of the material is recycled.


SULGKAAL

Sulgkaal on nime saanud naiste kuni 57 kg poksiklassi järgi ja viitab ühtaegu nii kergusele kui raskusele. Kotimaterjal, kootud polüpropüleenkangas, ei kaalu ise midagi, aga on väga vastupidav.

Sulgkaalu kangas on rustikaalne, aga brändi uues nägemuses põnev ja eripalgeline. Kootud polüpropüleen on kerge, pehme ja isegi õrn materjal, mis on väga vastupidav ajale, raskusele ja ilmastikule. Tundlik, aga samal ajal tugev – nagu peab olema tänapäeva inimene.
Materjal on kootud küll ühes tehnikas, kuid on oma väljanägemiselt varieeruv. Mõnel kotil on kiri, mõni on pehmem, mõni valgem või läbipaistvam… igaüks omanäoline.

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.