E-L 10-21, P 10-19 @ Solaris

Merle Suurkask & Liisa Kallam

Emma Leppermann on naine. Tal on oma rituaalid. Talle meeldib lumesadu, meeldib sirelilõhn majade vahel ja pargi ümmargused laternad hilissuvel…. ja tal on oma salarajad laudteedeta rabas ja laanemetsas. Talle meeldivad ilusad asjad. Mitte lihtsalt ilusad, vaid ka üllatavad ja head.

Emma Leppermann on magushapu, kuldne ploom.

Emma Leppermann on sõpruskond, kaubamärk, stuudio ja pood.

Emma Leppermanni kaubamärgi lõid 2009. aastal sõbrad: Mae Kivilo, Kairi Mändla, Jaana Jüris, Merle Suurkask ja Liisa Kallam. Aastal 2016 jätkavad aktiivselt tegevust tekstiilikunstnikud Merle Suurkask ja Liisa Kallam.

Emma Leppermann tegeleb tootedisainiga, korraldab sündmusi, näituseid ning käsitöökoolitusi. Tekstiilikunstnikud loovad huvitavaid ning ainukordseid tekstiilimaterjale, millest valmistatakse koostöös Eesti ettevõtetega originaalseid väikesetiraažilisi tooteid, peamiselt sisustustekstiile ja aksessuaare: patju, pleede, mütse, salle, kotte jne.

Kunstnikke inspireerivad ehedad lood, loodus ja toredad inimesed.

Emma Leppermanni kirg on käsitöö, kaunid, naturaalsed materjalid, vanad tekstiilitehnikad ning loovad ja uudsed disainilahendused. Kunstniku käe puudutus on igas tehtud töös.

Emma Leppermannil on Tallinna vanalinnas Katariina käigus stuudio-pood. Õdus, suurte akendega ruum on kohtumispaik toredate inimestega, kellele meeldivad erilised, südamega tehtud asjad.

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.