info@estoniandesignhouse.ee

kinketee by Especha

This product is currently out of stock and unavailable.

Especha segutee on oma komplimentidega ideaalsed kingitused nii iseendale, kallimale, sõbrale, töökaaslasele jt. Igast topsist saab teha 10 tassi teed.

„Elu on ilus“ – sulanduvad astelpaju hapukus, nurmenuku magus, kardemoni ja kaneeli kerge vürts ning mündine maitse. Sisaldab B ja C-vitamiini ja antioksüdante, karotenoide, 3-6-7-9 omega rasvhappeid. Mõju on põletikuvastane, palavikku ja külmetust vähendav, immuunssüsteemi tugevdav. Topsis 45g teesegu.

„Ma olen õnnelik“ – kibuvitsa hapukus, maasikalehe magus maitse, roosi, piparmündi ja kardemoni aroomid. Sisaldab kõiki vajalikke mineraale (kaltsium, kloor, kaalium, magneesium, fosfor, naatrium, vask, raud, väävel, tsink, räni, jood jt), rohkem C, B ja E vitamiini, antioksüdante. Mõju on põletikku ja külmetust ennetav ning leevendav. Parandab seedimist, rasvade ja mineraalide ainevahetust. Topsis 45g teesegu.

„Elu on lill“ – mõnusalt magus kombinatsioon jasmiini-, roosi- ja saialille õitest. Sisaldab antioksüdante ja karotenoide. Topsis 20g teesegu.

„Sa oled kallis“ – maasika, saialille ja rooibose magus mekk segatuna oliivipuu lehe, sidrunheina rohuse ja ingveri kerge vürtsiga. Sisaldab B-C-E vitamiine, rauda, magneesiumi, kaltsiumi, antioksüdante, karuteene. Soodustab rasvade ja mineraalainete ainevahetust, põletikuvastane, immuunsüsteemi tugevdav. Topsis 40g teesegu.

„Sa oled andekas“ – sulanduvad astelpaju hapukus, kaneeli ja kardemoni kerge vürts, nurmenuku magus, piparmündine ja rohune mate. Sisaldab B ja C-vitamiini ja antioksüdante, karotenoide, kaltsiumi, 3-6-7-9 omega rasvhappeid. Turgutab keha ja teeb mõtte selgeks, immuunssüsteemi tugevdav. Mate on Lõuna-Ameerika indiaanlaste vägijook, mida nimetatakse ka tervislikuks elueliksiiriks. Topsi mahub 60g teesegu.

„Sa oled eriline“ – õuna ja sidrunikoori hapukus, rooibose, kaneeli ja põldmarjalehe täidlane magus maitse. Põletikuvastane, seedimist soodustav. Sisaldab C-vitamiini ja antioksüdante. Põletikuvastane, seedimist soodustav. Topsi mahub 70g teesegu.

 

Category:
Updating…
  • No products in the cart.